wykorzystaj okazję

Przygotowaliśmy kilka ofert, z których warto skorzystać ...


Wcześniejsze zamówienie

Premiujemy wcześniejsze składanie zamówień. Z jednej strony pozwala to bez pośpiechu wykonać projekty graficzne, co szczególnie w przypadku zamówienia indywidualnych kartek świątecznych jest istotne i pozwala dopracować projekt, z drugiej strony wcześniejsze zamówienia odciążają produkcje kartek w szczególnie napiętym okresie, przypadającym na drugą połowę listopada oraz początek grudnia.

  • UPUST 10%* - zamówienie złożone do końca września każdego roku.
  • UPUST 5%* - zamówienie złożone do końca października każdego roku.

* - Warunkiem skorzystania z upustów są: dostarczenie koniecznych do realizacji zamówienia materiałów: LOGO firmy, teksty życzeń, wybrany wzór graficzny, itp. nie później niż 2 dni robocze po upływie okresu promocyjnego oraz zaakceptowanie do druku ostatecznej wersji plików graficznych nie później niż 5 dni roboczych po upływie okresu promocyjnego.
Upusty nie dotyczą kosztów przesyłek kurierskich oraz opcji dodatkowych.


E-kartki - 50% taniej

Przy jednoczesnym zamówieniu e-kartek z logo oraz kartek/karnetów świątecznych (dotyczy zamawianych nakładów od 100 szt.) lub płyt CD z kolędami w dowolnym opakowaniu - 50% upustu na e-kartkę. Możesz wybrać e-kartkę z przedstawionych wzorów kartek internetowych lub możemy wykonać e-kartkę ze wzoru, który jest wykorzystany przy produkcji tradycyjnych kartek/karnetów lub płyt z kolędami.


Dołącz do grona naszych stałych zadowolonych wspaniałych Klientów ...