tradycja połączona z nowoczesnością

Karnety z płytą CD z kolędami to połączenie tradycyjnej świątecznej kartki z nowoczesnością. Do dyspozycji oddajemy różnorodny materiał muzyczny (sprawdź zestawy płyt CD z kolędami).

CD-Karnety do płyt z kolędami wykonujemy w wersji trzyczęściowej, co pozwala na doskonałe rozplanowanie wszystkich koniecznych elementów: płyty z kolędami, tekstów życzeń (nawet w wielu językach), spisu utworów oraz świątecznych motywów. CD-Karnet z płytą pakowany jest w foliowe etui.

CD-karnety drukujemy tylko do płyt CD z kolędami z naszej oferty świątecznej.


Projekty graficzne

75 gotowych projektów - od razu widzisz gotowy projekt CD-Karnetu oraz nadruku na płycie z zaznaczeniem miejsc, gdzie zamieścimy Twoje LOGO
zobacz gotowe projekty

Projekt indywidualny (opcja za dopłatą) - wykonany na podstawie jednego z prawie 400 świątecznych wzorów z możliwością dokonywania dowolnych zmian, także w kolorystyce, układzie elementów graficznych, itp.
Wzory do projektu indywidualnego: 001-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400

Własny projekt graficzny - dostarczony zgodnie z naszymi specyfikacjami technicznymi.

CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami

Foliowe etui

Każdy CD-karnet jest dodatkowo pakowany w foliowe etui, który zapobiega jego samoczynnemu rozkładaniu się, uniemożliwia wypadanie płyty z opakowania oraz podkreśla dbałość o odbiorcę.

Karnety pakowane w folijki to także ułatwienie w dystrybucji - doskonale nadaje się np. do koszy prezentowych lub rozdawania podczas firmowych wigilijnych spotkań.

CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami

Papier

Do druku karnetów wykorzystujemy wysokiej klasy papiery.
Standardowo korzystamy z kartonów graficznych obustronnie kredowanych Invercote Creato. Są to wysokiej jakości kartony wykonane w 100% z celulozy, obustronnie dwukrotnie powlekane, dzięki takiej technologii produkcji papieru jest on zdecydowanie sztywniejszy niż tradycyjne papiery kredowane. Invercote Creato 300g jest porównywalny w sztywności i pulchności do kredy 350g.

Możemy także drukować na papierach ozdobnych, metalizowanych - także na ciemnych papierach ozdobnych z wykorzystaniem koloru białego lub koloru białego + CMYK (cennik - CD-Karnety Premium)


Bezpieczne mocowanie płyty

W trosce o długi żywot płyty - montowana jest ona w CD-karnecie na piankowym uchwycie, który sztywno trzyma płytę w opakowaniu oraz w przeciwieństwie do twardych plastikowych uchwytów nie jest sprawcą pękania płyty podczas wkładania lub wyjmowania z karnetu.

CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami

Materiał muzyczny

Oferujemy szeroki wybór materiału muzycznego - kilkanaście gotowych zestawów płyt CD z kolędami, które możesz dopasować do swojego gustu.
W ofercie także inne zestawy muzyczne nie związane bezpośrednio ze świętami Bożego Narodzenia.
zobacz materiał muzyczny

CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami
CD-karnet z kolędami

Cenniki

CENNIKI karnetów zawierających płyty CD z kolędami znajdziesz w cenniku ogólnym kolęd, oraz w cenniku oferty specjalnej:
zobacz cennik kolęd


Dołącz do grona naszych stałych zadowolonych wspaniałych Klientów ...