... kiedy istotny jest czas

Kopiowanie płyt odbywa się przy produkcjach niskonakładowych (poniżej 1.000 szt.) lub wówczas kiedy istotny jest krótki czas realizacji produkcji - przy płytach z wcześniej zamówionym i wykonanym nadrukiem - gotowy produkt możesz mieć nawet w kilka godzin od dostarczenia materiału do kopiowania.


Ogólne informacje


Oferujemy możliwość kopiowania płyt CD oraz DVD we wszystkich istniejących standardach zapisu. Najpopularniejsze z nich to:

 • CD-ROM - prezentacje, programy, pliki komputerowe (do 700 MB),
 • CD-Audio - dźwięk w wysokiej jakości (20 Hz - 20 kHz) (do 80 min.),
 • CD-Video (V-CD) - video w formacie MPEG-1 (do 80 min),
 • CD-Extra - połączenie dwóch formatów CD-ROM i CD-Audio,
 • DVD-ROM - prezentacje, programy, pliki komputerowe (do 4,7 GB),
 • DVD-Video - pliki filmowe video (do 4,7 GB).

Przy kopiowaniu możemy wykorzystać w kształtach:

 • standardowa wielkość - średnica płyty 12 cm (płyta CD - zapis do 79:55 min lub 700 MB; płyta DVD - zapis do 4,7 GB),
 • mini CD - średnica płyty 8 cm (zapis do 21:00 min. lub 200 MB),
 • mini DVD - średnica płyty 8 cm (zapis ok. 1 GB),

Technologia kopiowania płyt CD DVD


kopiowanie płyt CD DVD

Kopiowanie płyt CD, DVD odbywa się na przemysłowych duplikatorach, wykorzystujących najwyższej jakości napędy japońskiej firmy PLEXTOR, zapewniających wysoką jakość we wszystkich obecnie stosowanych formatach zapisu.

Kopiowanie jest szczególnie polecane przy niskich nakładach - od 100 szt. do 1.000 szt., lub wówczas kiedy istotny jest krótki czas realizacji zlecenia - kopiowanie na płytach bez nadruku lub na płytach z wcześniej zamówionym i wykonanym nadrukiem jest możliwe nawet w ciągu kilku godzin od otrzymania materiału do powielenia.

Nie jest dla nas problemem wykonanie kilku tysięcy kopii jednego dnia (wcześniej najbezpieczniej jest zarezerwować termin) - możemy wykonać kopiowanie ok. 3.000 płyt CD oraz 1.000 płyt DVD w ciągu godziny.

kopiowanie płyt CD DVD

Co ważne: kopiowanie wykonujemy na niskich prędkościach (płyty DVD - ×4, płyty CD-Audio - ×8, płyty CD-ROM - ×16), co w połączeniu ze stosowanymi wysokiej jakości nośnikami oraz włączoną opcją testowania poprawności zapisu każdej wykonanej kopii - zapewnia najwyższą jakość kopiowania.

Kopiowanie możemy wykonać na płytach bez nadruku lub na płytach z profesjonalnie wykonanym nadrukiem.

Do płyt kopiowanych istnieje także możliwość zamówienia opakowań, druku okładek, kopert, digipacków, ecopacków, itp.

Cennik - kopiowania płyt CD DVD

Kopiowanie płyt CD, DVD wykonywane jest od nakładu 25 szt.,do 1.000 szt. oraz wówczas kiedy istotny jest krótki czas realizacji. Przy nakładach powyżej 1.000 szt. proponujemy tłoczenie płyt CD oraz DVD.

Cena zawiera koszt samej usługi kopiowania płyty - należy doliczyć koszt nośnika z nadrukiem lub koszt nośnika bez nadruku.


Pobierz cenniki:

wersja prosta - zawiera kopiowanie, płyty z nadrukiem, tłoczenie oraz najczęściej realizowane wersje opakowań

wersja pełna - zawiera wszystkie produkty i usługi związane z płytami dostępne w naszej ofercie


Łatwe zamawianie

po naciśnięciu na ikonkę przy danym nakładzie - znajdziesz się na stronie gdzie zamówisz produkt (w opcjach wybierz rodzaj uszlachetnienia i ewentualne usługi dodatkowe).


Cennik kopiowania płyt CD DVD

nakład płyty CD płyty DVD
25 0,80 zł 1,00 zł
50 0,50 zł 0,70 zł
100 0,40 zł 0,60 zł
200 0,35 zł 0,55 zł
300 0,33 zł 0,52 zł
400 0,30 zł 0,50 zł
500 0,28 zł 0,48 zł
1000 0,24 zł 0,44 zł
2000 0,20 zł 0,38 zł
3000 0,18 zł 0,35 zł

Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Podane ceny zawierają sam koszt usługi kopiowania - nie zawierają kosztu nośnika (cennik płyt z nadrukiem lub płyty bez nadruku - CD: 0,55 zł, DVD: 0,85 zł).

Jak przygotować materiał

Dostarczony materiał jest powielany 1:1 - przygotuj materiał dokładnie tak, jak chcesz aby był wyprodukowany cały nakład

Przy realizacji kopiowania prosimy dostarczyć materiał na jeden z dwóch sposobów:

 • płyta wzorcowa - jeśli zamawiasz płyty CD na wzorcowej płycie CD, w przypadku zamówienia płyt DVD na wzorcowej płycie DVD. Płytę wzorcową możesz przesłać kurierem lub pocztą na nasz adres lub dostarczyć osobiście w godzinach pracy naszego biura - kontakt.
 • obraz płyty + suma kontrolna MD5 zapisany na serwerze FTP (w trosce o poufność Państwa materiałów serwer FTP przypisujemy do konkretnego Klienta, dzięki temu nikt postronny nie będzie miał dostępu do Twoich materiałów. Dane dostępowe generowane są po złożeniu zamówienia i przesyłane na podany adres mailowy). Przy kopiowaniu płyt obraz może być w jednym z formatów: NRG, lub ISO. Do weryfikacji poprawności przesyłu na serwer oraz z serwera należy dołączyć sumę kontrolną w formacie MD5.

zobacz więcej informacji na temat przygotowania materiałów do kopiowania płyt


Pamiętaj:

 • pośpiech nie jest dobrym doradcą - przed dostarczeniem płyty wzorcowej do kopiowania sprawdź czy nagrałeś właściwy materiał i czy płyta poprawnie się odtwarza. Sprawdź ją na różnych czytnikach.
 • nigdy nie nagrywaj obrazu płyty na płytę - jeśli przekazujesz materiał jako obraz płyty - zapisz go na serwerze FTP; jeśli przekazujesz do kopiowania płytę - na niej musi być nagrany właściwy materiał - płyta służy jako wzorzec do kopiowania.