mały szybki i wygodny

GoodRam POINT 3.0 to niewielki (długość ok. 2 cm), stalowy pendrive o oryginalnym i ponadczasowym wyglądzie. Zastosowany nowoczesny interfejs USB 3.0 zapewnia szybki transfer (odczyt do 150 MB/s), a trwała, jednolita konstrukcja w połączeniu z technologią COB (Chip on Board) to zwiększona odporność i większe bezpieczeństwo zamieszczonych na pendrivie danych.

Informacje ogólne

Model GoodRam POINT jest wyprodukowany z nowoczesnym i szybkim interfejsem: USB 3.0 z technologią Chip on Board.

Pendrivy GoodRam to najwyższa półka jakościowa, poparta dożywotnią gwarancją producenta. Wykorzystane wysokiej klasy moduły pamięci - Toshiba oraz Samsung oraz właściwie dobrane pozostałe komponenty - gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę pendrivów.

Wysoka jakość pendrivów jest potwierdzona w testach jakościowych przeprowadzanych przez redakcje czasopism komputerowych m.in. Chip, PC World - pamięci GoodRam zawsze plasowały się w czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne, w tym rzeczywistą (a nie tylko deklarowaną) prędkość oraz jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendrivów, które mają być prawdziwą reklamówką Twojej firmy - marka GoodRam to najlepszy wybór - doskonały stosunek jakości do ceny. Model POINT nie jest przygotowany wyłącznie pod rynek reklamowy, jest dostępny w tradycyjnej dystrybucji.

Dodatkowo model POINT ma dziurkę, która pozwala na umocowanie pendriva jako breloka do kluczy, na smyczy, itp


Grawer laserowy

Grawer wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy markowych laserów firm RMI Laser LLC oraz Trotec, zapewniających precyzję oraz bardzo wysoką jakość znakowania.
więcej na temat technik znakowania

Grawer laserowy jest najtrwalszą metodą znakowania, praktycznie bez fizycznego uszkodzenia obudowy nie ma możliwości jego usunięcia. Porównując grawer laserowy z tampodrukiem czy sitodrukiem - nie ma możliwości odpryskiwania czy ścierania się fragmentów nadruku.

Przygotowując plik do grawerowania - wykorzystaj zamieszczone specyfikacje techniczne.

Możemy także my przygotować projekt graficzny do grawerowania na podstawie otrzymanego logo oraz koniecznych do zamieszczenia danych teleadresowych, adresów www, itp.
więcej w zakładce projekt graficzny


Dane techniczne

Podstawowe informacje techniczne na temat pamięci USB GoodRam POINT 3.0 znajdziesz w poniższej tabeli:

Model GoodRam POINT
Pojemność 8, 16, 32, 64 GB
Prędkość odczytu 8 GB: odczyt do 100 MB/s
16 GB: odczyt do 120 MB/s
32 GB: odczyt do 150 MB/s
64 GB: odczyt do 150 MB/s
Prędkość zapisu 8 GB: zapis do 5 MB/s
16 GB: zapis do 10 MB/s
32 GB: zapis do 20 MB/s
64 GB: zapis do 20 MB/s
Interfejs 3.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami)
Materiał szczotkowana stal
Kolorystyka
Wymiary pendriva 20,7 x 12,3 x 4,6 mm
Waga 3 g
Rodzaj zdobienia grawer laserowy
Zalecany obszar znakowania 10,0 x 8,0 mm (z przodu / z tyłu) - logo widoczne po włożeniu do komputera
lub 10,0 x 12,0 mm (z przodu / z tyłu) - grawer po całości
Gwarancja wieczysta (na zainstalowane moduły pamięci)

Kolorystyka

Pendrive POINT występuje w jednej wersji kolorystycznej. Wykonany jest ze stali szczotkowanej - powierzchnia stalowa jest idealna do znakowania laserowego.

- kolor stalowo-srebrno-szary

Cenniki

Poniżej cenniki w pliku pdf. Są tam również podane terminy realizacji poszczególnych produkcji. Proszę zwrócić uwagę, że czas jest liczony od otrzymania mailowej akceptacji do druku podglądów plików produkcyjnych oraz odnotowania wpłaty.

W cenniku znajdziesz wszystkie modele pendrivów oraz kopiowanie i opakowania:

pobierz cennik


Pendrive 3.0 POINT 8 GB z grawerem

nakładcena jedn. nettowartośćtermin realizacji

Podane ceny zawierają koszt wskazanego modelu pendriva wraz z grawerem laserowym z jednej strony. W przypadku dodatkowego graweru z drugiej strony + 1,50 zł


Pendrive 3.0 POINT 16 GB z grawerem

nakładcena jedn. nettowartośćtermin realizacji

Podane ceny zawierają koszt wskazanego modelu pendriva wraz z grawerem laserowym z jednej strony. W przypadku dodatkowego graweru z drugiej strony + 1,50 zł


Pendrive 3.0 POINT 32 GB z grawerem

nakładcena jedn. nettowartośćtermin realizacji

Podane ceny zawierają koszt wskazanego modelu pendriva wraz z grawerem laserowym z jednej strony. W przypadku dodatkowego graweru z drugiej strony + 1,50 zł


Jak przygotować projekt graficzny

 • Pobierz właściwe specyfikacje techniczne
 • Przygotuj pliki zgodnie z informacjami zawartymi w specyfikacjach. Szczególnie istotne jest aby rozmiar był dokładnie taki jak podany w specyfikacji.
 • Nie zostawiaj zarysu szablonu w przesyłanym projekcie
 • Wszystko co przesyłasz w pliku - w zamierzeniu ma być grawerowane.
 • Plik do grawerowania:
  • zapis wektorowy daje najlepszą jakość podczas grawerowania,
  • fonty zamienione na krzywe,
  • projekt w skali 1:1,
  • w pliku nie może być żadnych masek, przenikań, cieni, efektów specjalnych, przejść tonalnych,
  • kolorystyka projektu: czarny-biała - elementy czarne będą grawerowane, elementy białe pozostają w kolorze podłoża (materiału),
  • zalecane formaty zapisu:
   • .cdr - do wersji X6
   • .ai - do wersji CS6
   • .pdf
   • opcjonalnie: .tif - kolorystyka czarno-biała, rozdzielczość min. 600 dpi, zalecane 1200 dpi
  • Jeżeli nie posiadasz projektu w postaci wektorowej, możemy bezpłatnie wykonać projekt z dostarczonych materiałów: LOGO w postaci wektorowej w formatach jak wyżej, teksty w mailu (do skopiowania). Projekt wykonywany jest po złożeniu zamówienia. Jeżeli nie posiadasz logotypu w postaci wektorowej - możliwość wektoryzacji logo - koszt 50-150 zł netto w zależności od stopnia skomplikowania - otrzymasz wówczas logo zapisane w postaci wektorowej w cdr oraz eps.

Przykładowe zdjęcia

Poniżej zamieściliśmy przykładowe zdjęcia pendrivów Goodram Point 3.0


Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem Pendrive POINT 3.0 z grawerem