dwa złącza w jednym

GoodRam T2 łączy w sobie dwa interfejsy: standardowo stosowane złącze USB oraz microUSB z funkcją OTG (On-The-Go), która pozwala na przenoszenie danych z komputera na urządzenia mobilne (telefony, smartfony), obsługujące standard OTG. To nowatorskie rozwiązanie może być doskonałym miejscem na reklamą Twojej firmy.

Informacje ogólne

Model GoodRam T2 jest dostępny z dwoma interfejsami w jednym urządzeniu: USB 2.0 oraz microUSB z funkcją OTG (obsługa funkcji OTG zależna od konkretnego modelu telefonu lub tabletu).

Pendrivy GoodRam to najwyższa półka jakościowa, poparta dożywotnią gwarancją producenta. Wykorzystane wysokiej klasy moduły pamięci - Toshiba oraz Samsung oraz właściwie dobrane pozostałe komponenty - gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę pendrivów.

Wysoka jakość pendrivów jest potwierdzona w testach jakościowych przeprowadzanych przez redakcje czasopism komputerowych m.in. Chip, PC World - pamięci GoodRam zawsze plasowały się w czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne, w tym rzeczywistą (a nie tylko deklarowaną) prędkość oraz jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendrivów, które mają być prawdziwą reklamówką Twojej firmy - marka GoodRam to najlepszy wybór - doskonały stosunek jakości do ceny. Model T2 nie jest przygotowany wyłącznie pod rynek reklamowy, jest dostępny w tradycyjnej dystrybucji.

Dodatkowo model T2 ma dziurkę, która pozwala na umocowanie pendriva jako breloka do kluczy, na smyczy, itp


Grawer laserowy

Grawer wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy markowych laserów firm RMI Laser LLC oraz Trotec, zapewniających precyzję oraz bardzo wysoką jakość znakowania.
więcej na temat technik znakowania

Grawer laserowy jest najtrwalszą metodą znakowania, praktycznie bez fizycznego uszkodzenia obudowy nie ma możliwości jego usunięcia. Porównując grawer laserowy z tampodrukiem czy sitodrukiem - nie ma możliwości odpryskiwania czy ścierania się fragmentów nadruku.

Przygotowując plik do grawerowania - wykorzystaj zamieszczone specyfikacje techniczne.

Możemy także my przygotować projekt graficzny do grawerowania na podstawie otrzymanego logo oraz koniecznych do zamieszczenia danych teleadresowych, adresów www, itp.
więcej w zakładce projekt graficzny


Dane techniczne

Podstawowe informacje techniczne na temat pamięci USB GoodRam T2 znajdziesz w poniższej tabeli:

Model GoodRam T2
Pojemność 4, 8, 16 GB
Prędkość odczytu odczyt: do 20 MB/s
Prędkość zapisu zapis: do 5 MB/s
Interfejs 2.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami) + microUSB 2.0 (z funkcją OTG)
Materiał stalowy system zamykania, plastik z powłoką silikonową
Kolorystyka
Wymiary pendriva 71,0 x 19,4 x 10,7 mm
Waga 16 g
Rodzaj zdobienia grawer laserowy
Zalecany obszar znakowania 24,0 x 13,0 mm (z przodu / z tyłu)
Gwarancja wieczysta (na zainstalowane moduły pamięci)

Kolorystyka

Obudowa tego pendriva występuje w kolorze czarnym

- czarna obudowa + stalowa obrotowa nakładka

Cenniki

Poniżej cenniki w pliku pdf. Są tam również podane terminy realizacji poszczególnych produkcji. Proszę zwrócić uwagę, że czas jest liczony od otrzymania mailowej akceptacji do druku podglądów plików produkcyjnych oraz odnotowania wpłaty.

W cenniku znajdziesz wszystkie modele pendrivów oraz kopiowanie i opakowania:

pobierz cennik


Pendrive 2.0 T2 16 GB z grawerem

nakładcena jedn. nettowartośćtermin realizacji

Podane ceny zawierają koszt wskazanego modelu pendriva wraz z grawerem laserowym z jednej strony. W przypadku dodatkowego graweru z drugiej strony + 1,50 zł


Jak przygotować projekt graficzny

 • Pobierz właściwe specyfikacje techniczne
 • Przygotuj pliki zgodnie z informacjami zawartymi w specyfikacjach. Szczególnie istotne jest aby rozmiar był dokładnie taki jak podany w specyfikacji.
 • Nie zostawiaj zarysu szablonu w przesyłanym projekcie
 • Wszystko co przesyłasz w pliku - w zamierzeniu ma być grawerowane.
 • Plik do grawerowania:
  • zapis wektorowy daje najlepszą jakość podczas grawerowania,
  • fonty zamienione na krzywe,
  • projekt w skali 1:1,
  • w pliku nie może być żadnych masek, przenikań, cieni, efektów specjalnych, przejść tonalnych,
  • kolorystyka projektu: czarny-biała - elementy czarne będą grawerowane, elementy białe pozostają w kolorze podłoża (materiału),
  • zalecane formaty zapisu:
   • .cdr - do wersji X6
   • .ai - do wersji CS6
   • .pdf
   • opcjonalnie: .tif - kolorystyka czarno-biała, rozdzielczość min. 600 dpi, zalecane 1200 dpi
  • Jeżeli nie posiadasz projektu w postaci wektorowej, możemy bezpłatnie wykonać projekt z dostarczonych materiałów: LOGO w postaci wektorowej w formatach jak wyżej, teksty w mailu (do skopiowania). Projekt wykonywany jest po złożeniu zamówienia. Jeżeli nie posiadasz logotypu w postaci wektorowej - możliwość wektoryzacji logo - koszt 50-150 zł netto w zależności od stopnia skomplikowania - otrzymasz wówczas logo zapisane w postaci wektorowej w cdr oraz eps.

Przykładowe zdjęcia

Poniżej zamieściliśmy przykładowe zdjęcia pendrivów Goodram T2


Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem Pendrive T2 z grawerem