dwa złącza do dyspozycji

GoodRam TWIN to niewielki pendrive o dwóch złączach: szybkim USB 3.0 (komputery, laptopy, itp.) oraz microUSB 2.0 (do urządzeń przenośnych) z funkcją OTG (On The Go), która pozwala na przenoszenie danych z komputera na telefony i tablety kompatybilne z tym formatem. Ten model pamięci USB to małe urządzenie o wielkich możliwościach.

Informacje ogólne

Model GoodRam TWIN 3.0 to jedno urządzenie z wbudowanymi dwoma interfejsami: USB 3.0 oraz microUSB 2.0 z funkcją OTG.

Pendrivy GoodRam to najwyższa półka jakościowa, poparta dożywotnią gwarancją producenta. Wykorzystane wysokiej klasy moduły pamięci - Toshiba oraz Samsung oraz właściwie dobrane pozostałe komponenty - gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę pendrivów.

Wysoka jakość pendrivów jest potwierdzona w testach jakościowych przeprowadzanych przez redakcje czasopism komputerowych m.in. Chip, PC World - pamięci GoodRam zawsze plasowały się w czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne, w tym rzeczywistą (a nie tylko deklarowaną) prędkość oraz jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendrivów, które mają być prawdziwą reklamówką Twojej firmy - marka GoodRam to najlepszy wybór - doskonały stosunek jakości do ceny. Model TWIN nie jest przygotowany wyłącznie pod rynek reklamowy, jest dostępny w tradycyjnej dystrybucji.


Grawer laserowy

Grawer wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy markowych laserów firm RMI Laser LLC oraz Trotec, zapewniających precyzję oraz bardzo wysoką jakość znakowania.
więcej na temat technik znakowania

Grawer laserowy jest najtrwalszą metodą znakowania, praktycznie bez fizycznego uszkodzenia obudowy nie ma możliwości jego usunięcia. Porównując grawer laserowy z tampodrukiem czy sitodrukiem - nie ma możliwości odpryskiwania czy ścierania się fragmentów nadruku.

Przygotowując plik do grawerowania - wykorzystaj zamieszczone specyfikacje techniczne.

Możemy także my przygotować projekt graficzny do grawerowania na podstawie otrzymanego logo oraz koniecznych do zamieszczenia danych teleadresowych, adresów www, itp.
więcej w zakładce projekt graficzny


Dane techniczne

Podstawowe informacje techniczne na temat pamięci USB GoodRam TWIN 3.0 znajdziesz w poniższej tabeli:

Model GoodRam TWIN
Pojemność 16, 32, 64 GB
Prędkość odczytu 16 GB: odczyt do 120 MB/s
32 GB: odczyt do 140 MB/s
64 GB: odczyt do 140 MB/s
Prędkość zapisu 16 GB: zapis do 10 MB/s
32 GB: zapis do 25 MB/s
64 GB: zapis do 25 MB/s
Interfejs 3.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami) + microUSB 2.0 z funkcją OTG
Materiał metal
Kolorystyka
Wymiary pendriva 37,2 x 12,9 x 5,0 mm
Waga 8 g
Rodzaj zdobienia grawer laserowy
Zalecany obszar znakowania 8,3 x 19,0 mm (z przodu)
8,3 x 16,5 mm (z tyłu)
Gwarancja wieczysta (na zainstalowane moduły pamięci)

Kolorystyka

Pendrive TWIN 3.0 występuje w jednej wersji kolorystycznej - czarnej.

- kolor czarny

Cenniki

Poniżej cenniki w pliku pdf. Są tam również podane terminy realizacji poszczególnych produkcji. Proszę zwrócić uwagę, że czas jest liczony od otrzymania mailowej akceptacji do druku podglądów plików produkcyjnych oraz odnotowania wpłaty.

W cenniku znajdziesz wszystkie modele pendrivów oraz kopiowanie i opakowania:

pobierz cennik


Jak przygotować projekt graficzny

 • Pobierz właściwe specyfikacje techniczne
 • Przygotuj pliki zgodnie z informacjami zawartymi w specyfikacjach. Szczególnie istotne jest aby rozmiar był dokładnie taki jak podany w specyfikacji.
 • Nie zostawiaj zarysu szablonu w przesyłanym projekcie
 • Wszystko co przesyłasz w pliku - w zamierzeniu ma być grawerowane.
 • Plik do grawerowania:
  • zapis wektorowy daje najlepszą jakość podczas grawerowania,
  • fonty zamienione na krzywe,
  • projekt w skali 1:1,
  • w pliku nie może być żadnych masek, przenikań, cieni, efektów specjalnych, przejść tonalnych,
  • kolorystyka projektu: czarny-biała - elementy czarne będą grawerowane, elementy białe pozostają w kolorze podłoża (materiału),
  • zalecane formaty zapisu:
   • .cdr - do wersji X6
   • .ai - do wersji CS6
   • .pdf
   • opcjonalnie: .tif - kolorystyka czarno-biała, rozdzielczość min. 600 dpi, zalecane 1200 dpi
  • Jeżeli nie posiadasz projektu w postaci wektorowej, możemy bezpłatnie wykonać projekt z dostarczonych materiałów: LOGO w postaci wektorowej w formatach jak wyżej, teksty w mailu (do skopiowania). Projekt wykonywany jest po złożeniu zamówienia. Jeżeli nie posiadasz logotypu w postaci wektorowej - możliwość wektoryzacji logo - koszt 50-150 zł netto w zależności od stopnia skomplikowania - otrzymasz wówczas logo zapisane w postaci wektorowej w cdr oraz eps.

Przykładowe zdjęcia

Poniżej zamieściliśmy przykładowe zdjęcia pendrivów Goodram TWIN


Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem Pendrive Twin 3.0 z grawerem