rodzaje opakowań do reklamowych płyt CD

Nie szata zdobi człowieka ... ale opakowanie zdobi płytę.

Do dyspozycji oddajemy kilka rodzajów opakowań, które można wykorzystać przy produkcji reklamowych płyt CD z muzyką i Twoim LOGO. Do zamówionej produkcji możesz dostarczyć indywidualny projekt graficzny wykonany w oparciu o pobrane od nas specyfikacje techniczne.

Jeśli szukasz innego opakowania - lub masz pomysł na własne opakowanie - możesz zakupić same płyty bez opakowań i dowolnie je opakować we własnym zakresie.


Koperty foliowe, foliowe z paskiem kleju, papierowe

Tani sposób opakowania płyt - idealny w przypadku przesyłki, dokładania do koszy prezentowych, itp. W przypadku koperty foliowej z paskiem kleju - koperta może być przyklejona do innych artykułów - do gazety, produktu, katalogu ...

Indywidualny zadruk na płycie (z LOGO firmy).

Kolędy w kopercie foliowej
Kolędy w kopercie foliowej
Kolędy w kopercie papierowej

Koperty kartonowe

Jedno z najpopularniejszych opakowań reklamowych płyt CD. Spora ilość powierzchni na reklamę, życzenia, spis utworów. Ekonomiczne w przypadku produkcji w wysokich nakładach, chętnie stosowane do płyt wykorzystywanych w akcjach promocyjnych.

Indywidualny zadruk (z LOGO firmy) na płycie oraz na kopercie kartonowej.

Kolędy w kopercie kartonowej
Kolędy w kopercie kartonowej
Kolędy w kopercie kartonowej

Pudełko SLIM

Dobrze prezentujące się i niedrogie z plastikowych opakowań do płyt CD z muzyką. Pudełka slim są cienkie (grubość ok. 5 mm), dzięki temu można z powodzeniem wykorzystywać je w przesyłkach pocztowych.

Indywidualny zadruk (z LOGO firmy) na płycie oraz na okładce.

Kolędy w pudełku slim
Kolędy w kopercie pudełku slim
Kolędy w kopercie pudełku slim

Pudełko standardowe CD-BOX black tray

Pudełko plastikowe z czarnym tray'em. Pudełko najczęściej spotykane wśród płyt kupowanych w sklepach. Dzięki widocznemu grzbietowi - w domowej płytotece przez cały rok może być widoczny tytuł płyty oraz LOGO.

Dodatkowo LOGO drukowane jest także na płycie, głównej stronie okładki, 4 stronie okładki oraz na inlay'u obok spisu utworów.

Kolędy w pudełku CD-BOX black tray
Kolędy w kopercie pudełku CD-BOX black tray
Kolędy w kopercie pudełku CD-BOX black tray

Pudełko standardowe CD-BOX clear tray

Pudełko plastikowe z przezroczystym tray'em. Pudełko stosowane do płyt muzycznych kupowanych w sklepach. Dzięki widocznemu grzbietowi - w domowej płytotece przez cały rok może być widoczny tytuł płyty oraz LOGO.

Dodatkowo LOGO drukowane jest także na płycie, głównej stronie okładki, 4 stronie okładki, na inlay'u obok spisu utworów.

Przezroczysty tray pozwala na dodatkowy zadruk inlay'a widocznego pod płytą.

Kolędy w pudełku CD-BOX clear tray
Kolędy w kopercie pudełku CD-BOX clear tray
Kolędy w kopercie pudełku CD-BOX clear tray