wygodnie online lub tradycyjnie

Wybierz najlepszą dla siebie formę złożenia zamówienia: wygodnie online (z dostępem do panelu, gdzie będziesz mógł śledzić statusy realizacji Twojego zamówenia a następnie przesyłki kurierskiej) lub tradycyjnie na formularzu zamówienia.

Zamówienia online

Zamówienie najwygodniej jest złożyć online. Najsprawniejsza jest wówczas także realizacja tak złożonego zamówienia. Możesz to zrobić w prosty sposób korzystając z formularza znajdującego się pod każdym wzorem.


Formularz online

Formularz jest dostępny pod każdym przedstawionym na stronie świątecznym wzorem. Złożenie zamówienia ograniczyliśmy tylko do dwóch kroków:

 • Na stronie z danym wzorem wystarczy podać nakład, pozostawić domyślny papier lub wybrać dostępne papiery ozdobne, ewentualnie wybrać uszlachetnienie kartki, zaznaczyć czy będzie przesyłka kurierska czy odbiór osobisty.
 • W drugim kroku otrzymujesz podsumowanie netto/brutto oraz jeżeli chcesz dokończyć składanie zamówienia - podajesz dane do faktury VAT oraz ewentualnie inny adres do wysyłki. Jeśli wybierasz standardowe życzenia możesz podać ich numer.

(w zależności od rozmiaru i rozdzielczości ekranu układ strony może być inny, niż przedstawiony na znajdującej się obok grafice)

Po złożeniu zamówienia - na podany adres e-mail otrzymasz link, który należy kliknąć potwierdzając tym samym złożone zamówienie.

Otrzymasz także link do wygenerowanej automatycznie pro-formy oraz link do Panelu Klienta, gdzie będziesz mógł na bieżąco sprawdzać status swojego zamówienia, a po nadaniu przesyłki będziesz miał numer listu przewozowego i możliwość sprawdzenia na jakim etapie jest dostawa kurierska.

Zamówienia na formularzu PDF

Poniżej zamieszczony jest link do interaktywnego formularza zamówień w formacie pdf. Wyświetla się on w każdym programie obsługującym format pdf, natomiast wszystkie mechanizmy liczące poprawnie działają w bezpłatnym programie Adobe Reader (pobierz aktualną wersję), który powinien być standardowo zainstalowany w każdym komputerze. Po otwarciu formularza w alternatywnym programie lub bezpośrednio w przeglądarce - może nie mieć on pełnej funkcjonalności, ułatwiającej jego wypełnienie, może także niepoprawnie wykonywać obliczenia matematyczne (większość programów alternatywnych oraz przeglądarek nie ma możliwości poprawnej obsługi bardziej skomplikowanych plików pdf).

Formularz prosimy wypełnić na ekranie komputera, a po wydrukowaniu, podpisaniu, podstemplowaniu prosimy o jego przesłanie faksem lub skanu mailem.


Kartki, karnety świąteczne


Reklamowe płyty CD


* Pomoc do formularzy interaktywnych
 • Wypełnij formularz wyświetlony na monitorze komputera, wydrukuj go dopiero po wypełnieniu.
  UWAGA: jeśli wypełniasz formularz przy wykorzystaniu standardowego programu Adobe Reader - nie możesz zapisać na dysku formularza z wprowadzonymi danymi - po wypełnieniu wydrukuj zamówienie!
 • Wypełniając formularz w programie Adobe Reader możesz użyć przycisku Podświetl pola,
 • Wpisz dane zamawiającego (dane do wystawienia faktury VAT),
 • W części specyfikacja produkcji część pół możesz wypełnić, część to rozwijane listy z możliwością wyboru opcji zamówienia,
 • Po wypełnieniu pól nakład oraz podaniu ceny jednostkowej z cennika lub otrzymanej oferty - wartość netto danego wiersza zostanie wyliczona automatycznie,
 • Wybierz wszystkie zamawiane pozycje,
 • Wartość netto/brutto całego zamówienia zostanie wyliczona,
 • Zaznacz wybraną formę płatności,
 • Zapoznaj się z poszczególnymi punktami zamówienia,
 • Wydrukuj, podpisz, podpisany formularz prześlij faksem lub jako skan mailem.

Dołącz do grona naszych stałych zadowolonych wspaniałych Klientów ...