duże możliwości projektowe

Przy produkcji reklamowych płyt CD z kolędami można wykorzystać jeden z kilkudziesięciu gotowych projektów graficznych do nadruku na płycie oraz druku opakowania lub wybrać dowolny świąteczny motyw z prawie 400 dostępnych na naszej stronie lub dostarczyć własny projekt graficzny wykonany w oparciu o nasze specyfikacje techniczne.


Gotowe projekty graficzne

Korzystając z jednego z kilkudziesięciu gotowych projektów graficznych nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów oraz od razu wiesz jak będzie wyglądał nadruk na płycie z Twoim LOGO oraz wszystkie strony opakowania - gdzie jest zaplanowane zamieszczenie LOGO, życzeń, tytułów kolęd.

Po złożeniu zamówienia oraz dostarczeniu logo oraz życzeń - otrzymasz wizualizacje projektów graficznych do akceptacji.


Projekty indywidualne - nasze wzory

Masz do dyspozycji blisko 400 świątecznych projektów, a dodatkowo każdy z nich można dowolnie zmodyfikować - zmieniać kolorystykę projektu, układ elementów graficznych, łączyć dwa projekty w jeden, itp. - dopłata zgodnie z cennikiem

Po złożeniu zamówienia, na podstawie wybranego wzoru i ewentualnych sugestii - będą przygotowane wizualizacje i przesłane do akceptacji. W przedstawionych projektach możesz dokonywać poprawek.

jak powstaje projekt indywidualny


Projekty dostarczone przez Zamawiającego

Jeżeli chcesz dostarczyć własny projekt przygotowany do druku - skontaktuj się z nami. Otrzymasz specyfikacje techniczne, na podstawie których można będzie wykonać pliki do druku.

Pliki do druku przygotuj zgodnie z podanymi w specyfikacjach rozmiarami. Gotowe pliki prześlij w formacie pdf lub tif - dopłata zgodnie z cennikiem