Digipack niski 6P

Digipack 6P jest większym bratem najpopularniejszego rodzaju digipacków 4P. Dzięki dodatkowym dwóm powierzchnią pozwala na zamieszczenie większej ilości informacji na opakowaniu.

Najniższy realizowany nakład to 50 szt. - wszystkie digipacki, które produkujemy (także produkcje niskonakładowe) drukujemy na kartonie ARKTIKA 300g.

Digipack 6P stojący

Rodzaje digipacków 6P

Digipack występuje w wielu wariantach - co pozwala na wybranie odpowiedniego modelu dostosowanego do potrzeb.

Digipacki niskonakładowe realizowane są techniką druku cyfrowego (nawet przy 10 szt. drukujemy na kartonie ARKTIKA 300g - nie zależnie od zamówionego nakładu procesy/użyte materiały przy produkcji nie ulegają zmianie.) zaletą opakowania jest uszlachetnienie folią błyszczącą lub folią matową w cenie podstawowej, bez konieczności dodatkowych dopłat. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania folii + lakieru wybiórczego, co może dodatkowo podkreślić część elementów na opakowaniu.


Digipack 6P standardowy z jedną tacką

Digipack niski 6P - dwułamowy, na 1 płytę

Standardowy, najczęściej realizowany wariant digipacka 6P. Druk pełnokolorowy CMYK na kartonie, przezroczysta lub czarna tacka na płytę.

|

Digipack 6P, 1 płyta + kieszonka

Digipack niski 6P - dwułamowy, na 1 płytę + kieszonka

Klasyczny digipack 6P z kieszonką na książeczkę. Druk pełnokolorowy CMYK na kartonie, przezroczysta lub czarna tacka na płytę.

|

Digipack 6P, 1 płyta + nacięcie

Digipack niski 6P - dwułamowy, na 1 płytę + nacięcie

Klasyczny digipack 6P z nacięciem przystosowanym do włożenia książeczki/wkładki. Druk pełnokolorowy CMYK na kartonie, przezroczysta lub czarna tacka na płytę.

|

Digipack 6P, 1 płyta, tacka z prawej strony

Digipack niski 6P - dwułamowy, na 1 płytę z prawej strony

Klasyczny digipack 6P z tacką na płytę znajdującą się na prawym skrzydełku opakowania. Druk pełnokolorowy CMYK na kartonie, przezroczysta lub czarna tacka na płytę.

|

Digipack 6P, 2 płyty

Digipack niski 6P - dwułamowy, na 2 płyty z prawej strony

Klasyczny digipack 6P z 2 tackami na płyty w opakowaniu. Druk pełnokolorowy CMYK na kartonie, przezroczysta lub czarna tacka na płytę.

|

Digipack 6P, 2 płyty + nacięcie na książeczkę

Digipack niski 6P - dwułamowy, na 2 płyty + nacięcie

Klasyczny digipack 6P z 2 tackami na płyty oraz nacięciem na książeczkę bądź wkładkę. Druk pełnokolorowy CMYK na kartonie, przezroczysta lub czarna tacka na płytę.

|

Przykładowe realizacje

Poniżej zamieściliśmy przykładowe zdjęcia zrealizowanych digipacków - w rożnych wariantach.


digipack 4P digipack 6P digipack 4P digipack A5 lakier UV digipack A5 digipack 4P digipack 4P digipack 4P na 2 płyty digipack 4P z kieszonką digipack 6P digipack A5 digipack 4P digipack 4P digipack 6P na 2 płyty digipack A5 digipack A5 digipack 4P digipack 6P

Zobacz także inne rodzaje digipacków na płyty CD/DVD oraz karty USB.


digipack, digipacki okolicznościowe na USB/CD/DVD - Komunia, Ślub, Chrzest

Szukasz gotowych opakowań okolicznościowych z płytą DVD / kartą USB?