wzór BK-074  

Każdy z przedstawionych wzorów może zostać wykorzystany do wykonania projektu graficznego wybranego opakowania oraz nadruku na płycie.

Zachęcamy także do skorzystania z oferty specjalnej, gdzie zostały przygotowane gotowe wizualizacje wszystkich stron opakowań oraz nadruku na płytach.
sprawdź ofertę specjalną


kolędy projekty - wzór BK-074
Projekt graficzny BK-074

Na bazie wybranego wzoru świątecznego są przygotowywane wizualizacje zgodnie z zamówionym rodzajem opakowania oraz Twoim LOGO, życzeniami.

W czasie wykonywania projektów indywidualnych, wybrany wzór jest dopasowywany do rozmiarów i specyfikacji zamówionego rodzaju opakowania oraz do indywidualnego nadruku na płytach z kolędami.

Podczas tworzenia projektu graficznego z Twoim LOGO, istnieje możliwość zmiany kolorystyki projektu, układu elementów graficznych, dopasowania rodzajów czcionek, połączenia dwóch różnych projektów w jeden, zamieszczenia np. zdjęć reklamowych własnych produktów, itp.

jak powstaje projekt indywidualny


Nie wiesz jak będzie wyglądał projekt graficzny ?

Skorzystaj z gotowych projektów dostępnych w ofercie specjalnej, w których są zaprojektowane już wszystkie strony i wyznaczone miejsca na LOGO, życzenia, itp. Dzięki temu etap wykonania projektów z LOGO jest prostszy i krótszy, co przekłada się na niższą cenę gotowego produktu.
sprawdź ofertę specjalną